Content -
Telefonické objednávky
na čísle
596 237 498

O společnosti

PCV Alfa s.r.o. je obchodní společnost založená v roce 1994. Nabízíme široký sortiment stavebních materiálů pro stavební firmy, které se zabývají výstavbou a opravami inženýrských sítí, a to při použití moderních a technicky kvalitních výrobků domácích i zahraničních výrobců. Svým působením dnes přesahujeme hranice domácího ostravského regionu a realizujeme dodávky zboží po celém území ČR i do zahraničí. Taktéž poskytujeme odbornou poradenskou činnost projekčním kancelářím, stavebním firmám i drobným stavebníkům.

Hlavní součástí naší činnosti je velkoobchod. V našem pojetí je to obchodní činnost nejenom při zásobování stavebních firem, ale taktéž obchodování s dalšími obchodními společnostmi. Tato činnost je založena na vzájemném dobrovolném vztahu, který přináší našim partnerům řadu vzájemných výhod. Díky našim odběrům můžeme nabídnout atraktivní cenovou výhodnost. Naší filozofií není dodávat každému za každou cenu a proto zajišťujeme zejména svým obchodním partnerům exkluzivitu v daném regionu, a to jak směrem ke stavebním firmám tak i ke konečným zákazníkům.

Svým smluvním partnerům nabízíme čerpání dalších výhod, jako je přímý kontakt s výrobcem při řešení specifických technických problémů při realizaci jednotlivých zakázek, přístup k objektovým slevám, pomoc při řešení neplatičů, nadstandardní řešení reklamací, ucelený sortiment, dělené dodávky, řešení paletového hospodářství, havarijní výdeje mimo pracovní dobu atd.

Základní členění druhů dodávaných materiálů :

  • Venkovní kanalizace ( plast, polyetylén, tvárná litina, beton, kamenina )
  • Venkovní rozvody pitné vody včetně armatur ( plast, polyetylén, tvárná litina )
  • Venkovní rozvody plynu ( polyetylén )
  • Vnitřní odpady ( polypropylén )
  • Drenážní a odvodňovací technika
  • Ostatní příslušenství ( vnitřní rozvody pitné vody, kabelové chráničky aj.)Content -